LOVETO.PL > O marce

O marce

LOVETO.PL to polska marka, która powstała w 2015 roku. Zajmująca się produkcją akcesoriów do makijażu. Podstawowym celem jest stworzenie nowego, praktycznego wymiaru wizażu oraz podbicie rynku kosmetycznego. Jako młoda firma pragnie poszerzać swoją ofertę o nowe artykuły i docierać do jak największej rzeszy konsumentów. Dąży do osiągnięcia ustalonego planu, proponując dobrą jakość i nowoczesny, prosty design.

Oferowane produkty dostępne są w przystępnych cenach po to, by każdy mógł pozwolić sobie na przygodę z makijażem. Marka oferuje pędzle umożliwiające stworzenie perfekcyjnego make-up’u. Wykonane są w taki sposób, by nie tylko dobrze wyglądały, ale były też funkcjonalne i służyły długi czas. Akcesoria wyposażone są we włosie naturalne oraz syntetyczne. Trzonki wykonane zostały z drewna, dzięki czemu są lekkie i dobrze leżą w dłoni. Każdy produkt posiada logo, które jest znakiem rozpoznawczym marki. Oprócz pędzli w ofercie, dostępna jest kosmetyczka z dobrej jakości tworzywa imitującego skórę naturalną. Dbałość o szczegóły powoduje, że prezentuje się elegancko i schludnie.

Satysfakcja i zadowolenie klientów jest dla LOVETO.PL największym wyróżnieniem oraz napędem do tworzenia nowych rzeczy i poszerzania oferty o coraz ciekawsze artykuły.